חדש!!! יבוא בלעדי בארץ
פרקט תוצרת ספרד ,FINSA,FAUS
פרקט 8 מ"מ AC5 עם פאזות
 
 
 
 

פרקט למינציה

 
 

  

FINSA-דרגת שחיקה AC5 תוצרת ספרד

 

FAUS- דרגת שחיקה AC5 תוצרת ספרד

  

  תוצרת בלגיה AC4  דרגת שחיקה-BALTERIO

    

 תוצרת בלגיה AC4 דרגת שחיקה- QUICK STEP

 

 תוצרת גרמניה AC4 דרגת שחיקה - KRONO ORGINAL

 

תוצרת גרמניהAC4 דרגת שחיקה - KRONO TEX

 

 תוצרת שוויץ AC4 דרגת שחיקה - KRONO SWISS

 

   תוצרת אוסטריה AC4 דרגת שחיקה - KAINDL

 

   תוצרת גרמניה AC4 דרגת שחיקה - CLASSEN

 

  תוצרת בלגיה AC4 דרגת שחיקה - BERRY LOOR

 

 

 פרקטים בשיטת הקליק קלאק מתחברים אחד לשני ללא הדבקה

. המעניקים מראה מושלם והיצמדות מלאה של הפרקט ללא מרווחים

הפרקטים קלים מאוד להתקנה וניתנים להתקנה עצמית

ומתאימים לכל מטרה: חדר ילדים, חדרי שינה, סלונים, משרדים וכדומה.    

ניתן לפרק את הפרקט בשלמותו ולהתקינו שנית בחדר אחר ,

כמו כן ניתן לבצע תיקון מקומי ללא פירוק כל הפרקט.

בפרקט למינציה ניתן לבחור פנלים תואמים בגוון הפרקט או פנלים לבנים בגוון הקיר .                

                                                                                           

רצפת פרקט הפכה להיות הריצוף המועדף על הקהל הישראלי. המקור של רצפת הפרקט הוא בארצות אירופה וארה"ב שנזקקו לפתרון ריצוף שישמור על חום הבית ולא יתקרר כמו ריצוף קרמיקה. ריצוף פרקט מעץ מאפשר להלך ברחבי הבית יחפים ולא להרגיש את הקור ששורר בחוץ אודות לתכונות הבידוד של העץ. בישראל רצפת פרקט הפכה להיות עיצוב מועדף בעיקר בעקבות העיצוב היפה שמעניק תחושת חמימות לבית וכאשר עושים שיפוץ לדירה או רוצים לרענן את העיצוב שלה בוחרים בפרקט. לפני שנרוץ לחנות לבחור פרקט נצטרך לדעת כמה דברים על עולם הפרקטים שישפיעו מאוד על הרכישה שלנו ועל התחזוקה והעמידות שלה לאורך שנים. 
 
איך נדע לקנות פרקט טוב? - כללי מפתח לרכישת פרקט לבית
        עמידות- אחד הכללים החשובים ביותר ברכישת פרקט הוא העמידות שלו לאורך שנים. אם נבחר בפרקט עץ מלא נדע שהבחירה היא בחומר איכותי שניתן לשייף אותו וליצור שכבה עליונה חדשה של פרקט כך שהעמידות שלו היא לאורך שנים. כשמדברים על פרקט למינציה יש לקחת בחשבון כי הסוגים השונים שלו ומדד הAC מעידים על העמידות שלו. 3AC מעיד על רמת סיווג נמוכה, 4AC הינה גבוהה יותר ומתאימה לריצוף פרקט למשרדים ורמת 5AC בפרקט למינציה נחשבת לעמידה והיוקרתית ביותר.
        ארץ ייצור - פרקטים מיוצרים בכל העולם, למרות שהמקור שלהם הוא באירופה וארה"ב הדרישה הגדולה אליהם ברחבי העולם הביאה לכך שעשרות מפעלים ברחבי העולם מייצרים פרקטים. האיכות של הפרקט לא פעם תלויה בארץ הייצור. כך למשל פרקטים המיוצרים בסין ידועים במחיר הזול שלהם אך באיכות ירודה, פרקטים בלגים וגרמניים הם בעלי מוניטין ושם עולמי באיכות שלהם. הפרקטים היפניים והאוסטריים ידועים באיכות טובה ובמחיר הוגן.
        פאזה- פרקט פאזה הוא פרקט שנותן תחושה של לוחות עץ המופרדים אחד מין השני - החלטה עיצובית שתלויה בחלל המדובר. פרקטים עם פאזה הם יותר קשים לניקיון אך אסתטית הם מתאימים לחללים רבים - יש לשים פעמיכם על סדר עדיפויות במקרה זה. פרקטים עם פאזה מקובלים מאוד בעולם פרקטי הלמינציה והעלות שלהם מעט גבוהה יותר.
        עיצוב- הצבע, הדוגמה והמרקם של הפרקט צריכים להיבחר לפי הטעם האישי. יש שיבחרו בפרקט עץ מלא שיש לו מראה כבד ויוקרתי יותר ואחרים יסתפקו בפרקט למינציה שהאיכות שלו נחשבת פחות טובה אך הוא עמיד מאוד, לא נשרט בקלות ומחזיק שנים רבות. פרקט למינציה מגיע במגוון רחב של צבעים ודוגמאות ובנוסף על מחירו הזול הוא מהווה את הפיתרון המושלם לריצוף חללים שונים. לרוב השימוש בו יהיה במשרדים.
        תקציב ועלויות- מה התקציב שלכם לרכישת פרקט? האם תרצו לעשות פרקט רק בחדרים מסוימים בבית או לרצף את כל הבית בפרקט? שאלות אלו ישפיעו על הגדלת או הקטנת התקציב שלכם. התקציב לפרויקט התקנת פרקט לוקח בחשבון גם את הרכישה של הפרקט - ככל שהוא איכותי יותר העלות שלו תהיה גבוהה יותר. מעבר לכך לא תמיד ההתקנה כלולה במחיר הפרקט, דבר שחשוב לברר בעת הרכישה. להתקנת הפרקט מתלווים גם הוצאות על פנלים לקירות, קילוף ריצוף נוכחי אם יש צורך והובלה של המוצרים. כשרוכשים פרקט חשוב לבדוק מה כולל המחיר בכדי לעמוד בתקציב שלכם. מותגים מסוימים יכולים לדרוש כספים רבים יותר על הפרקט בעקבות השם שיצרו עם השנים ושלא בצדק. 
 
   

                                            

                            פרקט דאבל קליק להתקנה עצמית

 

 
                            

                 

               

 

 

 

פרקטים למנציה בעוביים 7 מ"מ , 8 מ"מ , 9 מ"מ , 10 מ"מ ו-12מ"מ בשלל דוגמאות ומגוון צבעים ממיטב החברות באירופה:

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר